Svadby & oslavy

SVADBY

Zažite výnimočný okamih vášho života, rozprávkovú svadbu v exkluzívnej atmosfére Palace Hotela Polom**** v Žiline. Spečaťte svoje “áno” a najkrajší deň vás dvoch sa stane nezabudnuteľnou spomienkou na dokonalý večer v reprezentatívnych priestoroch s vynikajúcimi službami. Vaše predstavy a naše profesionálne skúsenosti zaručia rozprávkovú svadbu podľa vašich snov.

Malá svadba v kruhu najbližšej rodiny alebo poriadna svadobná veselica? Prajete si jednoduchý alebo honosný obrad? Náš profesionálny tím je pripravený splniť všetky priania pri príprave nezabudnuteľnej svadobnej hostiny. Na výber máte priestory v interiéri aj v exteriéri. Pravda, že láska prechádza cez žalúdok, pri svadbe platí dvojnásobne. Vám a vašim hosťom naservíruje s radosťou náš šéfkuchár špeciality podľa vašej chuti. Svadobnému menu podľa vašej fantázie sa medze nekladú. S kvalitnou oslavou pečatenia lásky ide ruka v ruke aj zábava alebo nečakané prekvapenia. Vyčarujte úsmev na tvárach svadobčanov a hostí ohňovou show alebo vystúpením profesionálnych tanečníkov. Ak ste vašu svadbu spájali s nevšednými zážitkami, radi vám ich splníme.

Profesionálny tím nášho hotela zabezpečí, aby váš svadobný deň bol dokonalý v každom detaile. Maximálnou snahou profesionálov Palace Hotel Polom**** v Žiline je, aby vaša svadba bola jedinečným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa nezabúda.

 

svadba v palace hotel polom 1
svadba v palace hotel polom 2
svadba v palace hotel polom 3

OSLAVY

Oslavy rôznych rodinných príležitostí alebo výročí v Palace Hotel Polom**** v Žiline sa stanú príjemnými spomienkami na okamihy strávené s vašimi blízkymi alebo priateľmi. Ústretový a skúsený manažment vyčarí z recepcie, oslavy alebo banketu podujatie, ktoré dokonale splní vaše predstavy. Samozrejmosťou je slávnostné menu vhodné pre špeciálne akcie a príležitosti.Snažíme sa, aby každá oslava v našom Palace Hotel Polom**** bola originálna. Preto budeme radi, ak sa po kontaktovaní a následnom stretnutí s našou manažérkou budeme podieľať na vytvorení unikátnej oslavy podľa vašej chuti. Toto všetko nájdete u nás  – exkluzívne prostredie, výborné jedlo za prijateľné ceny a príjemná a ústretová obsluha, pripravená splniť všetky vaše požiadavky.

POSKYTNEME VÁM

  • samostatný klimatizovaný priestor pre nerušenú zábavu,
  • ubytovanie pre hostí v luxusných izbách,
  • vynikajúce jedlá od nášho šéfkuchára,
  • domáce koláče a torty,
  • kvalitné slovenské a zahraničné vína za zvýhodnené ceny,
  • na požiadanie zabezpečíme živú hudbu,
  • parkovanie za zvýhodnené ceny.

Vaše nápady a predstavy pri príprave rozprávkovej svadby alebo oslavy budeme s vami zdielať na telefónnom čísle +421 903 901 409
alebo nám napíšte na sales@palacehotelpolom.sk.