Reštaurácia

Palace Hotel Polom**** v Žiline ponúka okrem ubytovania aj fantastické kulinárske zážitky v štýlovo zariadenej reštaurácii s pestrým výberom exkluzívnych jedál medzinárodnej aj domácej kuchyne, ktoré sú pripravované v réžii majstrov kuchárov. Vynikajúcu kávu si v mnohých variáciách môžete vychutnať počas celého dňa v kaviarni s barom zdobeným drevenými intarziami.


Reštaurácia v palace hotel polom 1
Reštaurácia v palace hotel polom 2
Reštaurácia v palace hotel polom 3

O REŠTAURÁCII

Palace Hotel Polom***** v Žiline a jeho exkluzívna reštaurácia s najmodernejším vybavením a vynikajúcim profesionálnym personálom je vám plne k dispozícii pri príprave vašich spoločenských akcií. Ponúkame profesionálnu prípravu jedál a nápojov na vysokej úrovni, perfektnú a priateľskú ústretovú obsluhu ako aj exkluzívny servis. Chutné jedlá s krásnou výzdobou spĺňajú všetky kritériá kvality. Podľa vášho želania zabezpečíme výzdobu interiéru, kvety ako aj umelecky vyzdobené ovocie a zeleninu, aby efekt bufetových a nápojových stolov bol naozaj exkluzívny. Radi sa budeme podieľať na príprave rautov, recepcie, banketov, grilparty a gardenparty, ako aj plesov a bálov, stužkových slávností, svadieb ako i ďalších tematických osláv.


Vyberte si z našej ponuky:

KÁVA

Tonino Lamborghini patrí vo svete kávy medzi uznávané luxusné značky. Káva Tonino Lamborghini je zmesou 5 druhov kávy arabica a 7 druhov kávy robusta v pomere 70:30. Z arabíc tvorí hlavnú zložku brazílsky Santos, robusta je zastúpená hlavne indickou Cherry. Kávové zrná sú namiešané s dôrazom na výraznú chuť arabicy doplnené kvalitnou robustou, ktorá jej dáva krásny čokoládový dozvuk. Ide o typickú vyrovnanú zmes praženú v severnom Taliansku tradičným spôsobom. Káva Tonino Lamborghini sa hodí na pravidelné pitie aj k mimoriadnym udalostiam a premení každodenné servírovanie kávy na harmonický rituál a slastný pôžitok.

Káva Tonino Lamborghini

Reštaurácia - rezervácia stola

Mám záujem o Live Cooking: