O hoteli

Ak máte radi prostredie, z ktorého dýcha história, dokážete oceniť komfort a dobrú kuchyňu a hľadáte skvelé ubytovanie v samom centre Žiliny, tak Palace Hotel Polom**** je to správne miesto. Vkusne zrekonštruovaný hotel, nachádzajúci sa na začiatku žilinskej pešej zóny, úspešne nadviazal na viac než storočnú hotelovú tradíciu.
Kaviaren-v-Palace-Hotel-Polom-v-Ziline-2
Teppanyaki-stol-v-Palace-Hotel-Polom-v-Ziline-2
Terasa-v-Palace-Hotel-Polom-v-Ziline

Najvyšší štandard ubytovania

Exkluzívny Palace Hotel Polom**** v Žiline ponúka najvyšší štandard ubytovania vo svojich 67 luxusne zariadených izbách. Hotel disponuje 12 jednolôžkovými izbami Štandard, 26 dvojlôžkovými izbami Štandard, 23 dvojlôžkovými izbami Biznis, 3 dvojlôžkovými izbami Biznis extra, 3 dvojlôžkovými luxusnými apartmánmi a 3 prístelkami. Svojou atraktívnou polohou priamo v pešej zóne centra mesta je predurčený najmä pre obchodných klientov, ktorí ocenia aj možnosť parkovania na hotelovom parkovisku. Hotel poskytuje okrem ubytovacích a stravovacích služieb aj celý rad komplexných doplnkových služieb. K dispozícii je 1 kongresová sála a dva príjemne zariadené salóniky.

Komfort v centre Žiliny

Exkluzívny Palace Hotel Polom**** je vstupnou bránou do centra mesta Žilina. Majestátna budova, nachádzajúca sa na začiatku pešej zóny, púta pozornosť nielen svojím vzhľadom, ale aj históriou, ktorú cítiť v každej časti interiéru. Predstavu o luxuse spĺňajú biznis izby. V každej izbe sú 5-zónové, ergonomicky tvarované matrace, antialergické prestieradlá a paplóny. Základný štandard izieb zahŕňa kúpeľňu vybavenú sprchovým kútom kombinovaným s vaňou, rádiom, hydromasážnou a parnou saunou. Samozrejmosťou nášho hotela je wifi pripojenie na internet zdarma. Pre najnáročnejších klientov a biznis klientov sú k dispozícii tri luxusné apartmány (Prezidentský apartmán, Apartmán Mária TeréziaApartmán Ľudovít XIV). Každý apartmán ponúka luxusne zariadenú pracovňu s rokovacím salónikom, exkluzívnu spálňu s nábytkom z tropického dreva zdobeného zlatom, kúpeľňu s parnou saunou a množstvo iných doplnkov. Romanticky založených hostí isto poteší Apartmán Mária Terézia, zariadený v bielej farbe, doplnený ružovým mramorom a zlatými ozdobami. Všetky izby aj apartmány sú vkusne doplnené dobovými olejomaľbami.

Mohlo by sa Vám páčiť

Izba Štandard Dvojposteľová
Zobraziť vybavenie a viac informácií